O NAS

Zespół ekspertów

Poznaj nasz zespól doświadczonych lekarzy, ekspertów w swojej dziedzinie

Medyk Bełchatów

Nasza 20-letnia działalność w sektorze opieki zdrowotnej oraz zdobyte doświadczenie pozwoli szczegółowo rozpoznać potrzeby naszych pacjentów. Wierzymy w pracę zespołową i wzajemne wsparcie. W trosce o kompleksowość świadczeń Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) nasi pacjenci mogą korzystać z usług lekarzy rodzinnych, pediatrów, lekarzy internistów, pielęgniarek środowiskowo-rodzinnych i położnych. Uczniów szkół objęliśmy opieką medycyn szkolnej. Nasz POZ jako jedyny w regionie czynny jest od poniedziałku do soboty bezpłatnie w ramach kontraktu z NFZ!

W Medyk Bełchatów znajdują się również w pełni wyposażony gabinet zabiegowy, punkt pobrań (badania laboratoryjne) oraz punkt szczepień (z pełną oferta szczepień dla dzieci i dorosłych). Naszym pacjentom oferujemy również konsultacje specjalistyczne z zakresu: neurolog, laryngolog, ortopeda, endokrynolog.

Dysponujemy nowoczesnym urządzeniem Welch Allyn CP do przeprowadzenia badania Elektrokardiograficznego (EKG), dzięki któremu nasi specjaliści są w stanie zdiagnozować choroby układu sercowo-naczyniowego. Ponadto placówka posiada również bardzo dokładne urządzenie do wykonywania spirometrii, czyli badania pojemności płuc.

Medyk Bełchatów należy do ogólnopolskiej sieci medycznej Grupy Blue Medica –  www.grupabluemedica.pl