Poszerzenie zespołu pediatrów w Medyk Bełchatów!

Poszerzenie zespołu pediatrów w Medyk Bełchatów!

Z przyjemnością informujemy, że nasz zespół lekarski poszerzył się o kolejnych lekarzy. Tym razem dwójka specjalistów uzupełniła nasze grono pediatryczne. Są to:

  • dr n. med. Agnieszka Cywińska-Bernas, doświadczony specjalista pediatrii i immunologii klinicznej. Związana z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, Kliniką Pediatrii, Kardiologii Prewencyjnej i Immunologii Wieku Rozwojowego oraz Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Kliniką Pediatrii, Immunologii i Nefrologii. Pracownik naukowy, wieloletni wykładowca akademicki Kliniki Pediatrii, Kardiologii Prewencyjnej i Immunologii Wieku Rozwojowego (Wydział Wojskowo-Lekarski, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi).
  • dr Milena Małecka, specjalista w zakresie pediatrii. Pani Doktor zdobywała doświadczenie w Klinice Gastroenterologii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, a także z zakresu alergologii w Szpitalu Pediatrycznym im. dr. Janusza Korczaka w Łodzi. Swoje kompetencje poszerza uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach doskonalących, by móc służyć pacjentom i ich rodzicom najaktualniejszą wiedzą. Szczególnie interesuje się chorobami przewodu pokarmowego u dzieci, szczepieniami ochronnymi oraz psychologią i rozwojem dziecka. Przyjmuje dzieci w każdym wieku.

Obie Panie Doktor przyjmują również w soboty!

Zakres świadczeń:

  • konsultacje dzieci chorych – diagnostyka i leczenie

Zapraszamy do kontaktu z rejestracją w Medyk Bełchatów: